pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2005. gada 31. jūlijs 18:57

līdzbraucēja

Vakarnakt pirms trijiem, kad mašīnā traucos pa miglaino ceļu, pēkšņi ieraudzīju, ka ceļmalā stāv cilvēks ar paceltu roku. Pirmais impulss – šausmas, nakts laikā, kurš gan par nabaga meiteni  iežēlosies un pavizinās. Otrais impulss – kāda starpība, nakts laikā cilvēks tāpat vien mašīnas balsot neiet, viņai noteikti ir steidzami jānokļūst pilsētā.

Strauji nobremzēju un pabraucu mazliet atpakaļ. Mašīnā iesēdās smaidīga, nopīpējusies (tabaka, nevis zālīte, lai gan es nezinu, kas būtu labāks) meitene un, uz jautājumu, kurp brauksim, teica – uz pilsētu. Redz, nodomājusi, ka ballēties gribas, tāpēc jātiek uz klubu. Neko jau, es pie sevis nodomāju.«Nav pārāk bezcerīgi te tā nakts vidū stāvēt uz ceļa?» Nē, viņa atbildēja. Ja neviens nebūtu paņēmis, gan jau būtu sazvanījuse kādu paziņu un tāpat tikusi burzēties.

«Mācies ar’ kaut kur?» ieinteresēti pēc kāda laika pajautāju. «Es?!» Meitene izbrīnīta atbildēja, it kā viens nolemtības posms dzīvē būtu nenovēršami un nosacīti laimīgi beidzies.«Kur nu man vairs mācīties, man taču jau 25 un divi bērni mājās!» Tas visu paskaidro, es nodomāju, iedomājoties par savām dienas un nakts gaitām.

Starp mums ir tik liela atšķirība, ka saprast vienam otru varbūt pat nevajag mēģināt. Šādi saprašanas mēģinājumi parasti aprobežojas ar nicīgām piezīmēm par dažādu kārtu ļaužu attiecībām, un tas ir vieglākais veids, kādā risināt vērtību un pasaules skatījuma konfliktu starp dažādām vidēm un vērtībām.

Saņēmis atbildi, piemiedzu acis un, traucoties cauri miglai, domāju par diviem bērniem un klubu ar attiecīgu publiku, pie kura es viņu pievedu; par iespējami neesošu vīru, universitāti un to, kāpēc un kuram tas viss ir vajadzīgs.— nııtŕø

 

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Jurģis, Juris, Georgs

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Pērnā gada nogalē žurnāls «Time» par gada cilvēku pasludināja jauno mediju lietotāju, jo tas, redz visu ko varot ar sociālā tīmekļa sniegtajām iespējām izdarīt. Toreiz pavīpsnāju par apoloģētu entuziasmu, un vīpsnāju joprojām, taču no šī numura patika ideja, ka tīmeklis ir zvērs ar miljards acīm. Salīdzinot ar desmit gadus senu pagātni, ir liela iespēja, ka Tev tuvumā ir kāds, kam līdzi ir foto vai videokamera (kaut vai mobilajā tālrunī), un, ja izdarīsi kaut ko šķību – nepareizu, šausmīgu vai vienkārši smieklīgu, vari gaidīt, ka kļūsi par jauno YouTube vai Flickr zvaigzni.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu auto acis »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties.org internetā kopš 2002. gada

E-pasts: redakcija-at-mosties-org

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas