pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2005. gada 28. jūlijs 21:19

norietējušie

Manu sirdi iepriecina ārzemju zvaigžņu — klasikas pārstāvju — iegriešanās mūsu pusē. Vienalga, vai tas būtu Whitesnake, Kraftwerk, Bobijs Makferins, Scorpions vai kas cits. Veci vai joprojām jauni, viņi zina, kā spēlēt, ko spēlēt un, pats galvenais, skatītāji zina, ko sagaidīt. Un tad ir vienalga, ja progresīvie kritiķi smīkņā par vectētiņiem, kam pensijā laikam par maz darāmā vai arī naudiņas pietrūcis. Šajā gadījumā (kā jau daudzos citos), visu nosaka publika, un tā zina, ko tai vajaga — atgriezties atpakaļ laikā vai arī pamācīties mūzikas vēsturi.

Ķīpsalas halle, Opera, kaut vai Sporta manēža. Tas norāda, ka pasākumam ir vismaz sliekšanās uz ārēji normālu līmeni, lai pulcētu kaut cik pieklājīgas tautas masas un, pats galvenais, nenolaisties garāk zemu. Bet vectētiņiem un vecmāmiņam tā veicas ne vienmēr.

To, ka padomju laiku starptautiskā estrādes zvaigzne Anne Vesku piedalās Valkas un Valgas pilsētas svētku pasākumā, vēl var saprast — večiņa tepat no igauņiem taču, un kaimiņi taču sapratīs, ka balss vairs neskan, kā jaunībā. Galu galā, mēs savu Margaritu Vilcāni un pārējos dažādos masu pasākumos arī itin labprāt vēl skatām - tikai nav dzirdēts, ka šie uz ārzemēm vēl brauktu.

Taču ziņa, ka Baltinavā 5.-6. augustā festivāla laikā uzstāsies kādreizējā kulta grupa Boney M, mani iesākumā uzjautrināja. Tiesa, tas bija tikai iesākumā, jo tas nudien ir jautājums, cik zemu kādreizējas pasaules mūzikas zvaigznes (grupas līderis atbrauks ar dažām neoriģinālajām piedziedātājmeičām?) var krist.

Kas zina, cik daudz bijušo spīdekļu mēs vēl redzēsim mētājamies Latvijas provinču kultūras biezumos. Iesākumā uz kādiem nākamajiem kādas mazpilsētas svētkiem varētu ataicināt Maiklu Džeksonu — viņam jau tagad grūtas dienas, naudiņu vajag, gribas, lai par popa karali vēl kādu reizi nosauc. Madonnai vēl mazliet par agru, Rolling Stones ir mazliet par daudz radošā spēka — bet gan jau vēl kādu veco laiku estrādes brīnumu uz nomaļu festivālu varētu sarunāt.— nııtŕø

 

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Konstance, Donats

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Strauji. Vēl pirms dažām dienām tramvaji pa sausajām un pieputējušajām sliedēm skrēja dzirksteles šķildami, pēc tam bija pirmais novembra lietus, kas pieliedēja skatienu uz neona un vara gaismām pārņemto pasauli, un tad sestdien — sniegs.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu pirmais sniegs »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas