pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2005. gada 12. jūlijs 15:47

prasība pēc īstuma

Ļaudis, ko jūs te lienat, kur jūs ejat, ko jūs darāt!? Mēs negribam jūsu nekrāsotās, nodzertās, krunkainās sejas savās filmu kamerās! Prom jūs ar neķemmētajiem matiem! Mēs nesaucām pēc jūsu nemazgātos mēteļos tērptajiem salīkušajiem slimajiem ķermeņiem, mēs negribam redzēt jūsu nelabotos dzeltenos zobus, sasvīdušos stāvus, izmisušos skatienus un nervozas apņēmības pilnos žestus! Nost no acīm! Prom! Šī ir citāda pasaule. Pasaule, kurai ir jābūt perfektai un uzlabojamai. Šeit mēs visu esam izveidojuši tādu, kādu tam jābūt un kādu gribam redzēt.

Es gribu sev apkārt tēlus no televīzijas -- meitenes bez liekajiem kilogramiem, kas kuļājas virs bikšu siksnas, kungus ar diplomātiem un melniem mēteļiem, komando un kutangus, nešaubīgas, pareizas rīcības cilvēkus, modeļus un brīnišķīgos prātus. Es gribu redzēt ļaudis ar emocijām, kurām ir iespējams just līdzi, bet ne tik ļoti, lai diena būtu sabotāja. Es negribu nevienu lieku sižetisko līniju, kas traucē uztvert ikvienu dzīvi par stāstu ar sākumu un beigām, lielākoties laimīgām, kurās katrs dabū apmēram to, ko ir nopelnījis. Es gribu sev apkārt kino ar montāžas galdiņu stūrī, ar grimētājiem, kamerām, gaismām. Es gribu ideālo vidi, kur viss ir īsts un tanī pašā laikā ar pāris kājas spērieniem pierādāms, ka tās ir tikai fona dekorācijas.

Ko jūs man te lienat klāt ar savām ikdienas problēmām, kas nevirza uz priekšu stāstu un ne pēc kā neizskatās? Ko jūs te man traucējat, ko jūs lienat kadrā? Atpakaļ, mēs pieņemam tikai spilgtus, tīrus raksturus, kas atklājas tiešā interakcijā uz skatuves. Mēs netaisām dzīves par marginālo sabiedrību, mums ar velosipēdu brauc pat ubags smalkā žaketē, un tad arī viņš par šķietami saņurcītu ir padarīts tāpēc, ka mums tā vajag. Epizodei beidzoties, viņš brauks mājās ar BMW un izskatīsies tāpat kā visi cilvēki šajā pasaulē -- tīrs, bagāts, laimīgs, apmierināts. Ja Tu tāds neesi pat ārpus kadra, Tu esi nulle. Mums tādus nevajag.

Tu -- kas esi Tu, cilvēk? Ko Tu gribi tēlot? Neko? Sevi? Tad tinies, mēs negribam Tevi redzēt. Tu neesi perfekts/-a. Šai pasaulē jau tā ir pārāk maz skaistuma un laimes. Mēs to kaut nedaudz rādām grāmatās un televīzijā un kaut nedaudz aizmirstam, dzīvojot savā ideālajā pasaulē, no kuras viss, kas īsts, ir padzīts.— nııtŕø

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Haralds, Almants
  • 23. februāris — Padomju armijas un jūras kara flotes diena, pazīstama arī kā Vīriešu diena

pēdējās atsauksmes

  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…
  • Paula Izabella: lai man atsuta interesantus uzdevumus ar atteliem ar bildem u.t.t.

rubrikas

izvēlēts raksts

Rote Armee Fraktion

Vardarbībai nosacīti cēlu mērķu vārdā noilgums cilvēku apziņā iestājas pārsteidzoši ātri. Šausmu stāsti aizmirstas, bet cīņa tiek romantizēta. Šī cīņa turpina dzīvot populārajā kultūrā, nodrošinot ilgu dzīvošanu Kaupēniem, Robiniem Hudiem un Če Gevarām.

Un kāpēc lai ko tādu nevarētu izdarīt ar «Al Kāida» vai kādu citu vardarbīgu grupējumu? Pašlaik tas ir grūti, jo rietumnieku meinstrīmam būtu visai grūti priecāties par ideoloģiju, kas vēršas pret pašiem rietumniekiem. Bet, kad šī organizācija zaudēs aktuālitāti, trauslā robeža starp ļaunajiem teroristiem un ideālistiskajiem cīnītājiem par brīvību un pret kapitālistisko impēriālismu pazudīs, un parādīsies brīva vieta mītiem. Piemēri ir.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu slavas dziesma terorismam »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties.org internetā kopš 2002. gada

E-pasts: redakcija-at-mosties-org

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas