pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2005. gada 6. jūlijs 17:14

plus 28

Man patīk karstums. No karstuma tikpat kā nekur nevar aizbēgt. Nosauļotās muguras, plikās pēdas un saulessargi neko daudz nelīdz, ja ārā ir plus 28. Auksts alus, auksta apelsīnu sula kādas āra kafejnīcas ēnā palīdzēs tikai mazliet, ja ārā ir plus 28. Lādēšanās un deguna raukšana nedos neko, ja ārā ir plus 28. Gaisa kondicionieris vēsā birojā, ledus auksts sekretāres skatiens palīdzēs tikai uz īsu brīdī, kad ārā ir plus 28.

Eiropā plosās karstuma vilnis, mirst cilvēki un citi, kas no nespēj panest. Karstums, gluži tāpat kā aukstums, sausums, pārlieks aukstums parāda robežu. Iespējams, Tu nenokļūsi slimnīcā no pārstrādāšanās, Tu nemirsi, pietiekami ilgi aizturot elpu, iespējams, ka Tu pat nepaģībsi no pārlieku intensīva skrējiena, piemēram, ar pirmo piegājienu mēģinot pievārēt maratonu — pretošanās un saglabāšanās mehānisms to nepieļaus, robežas grūti pārkāpt. Taču no karstuma nekur nevari aizbēgt. Karstums ir viltīgs, tas uzbrūk nemanot, tas ielien visur un visa pilsēta nu ir pilna sasvīdušiem cilvēkiem.

Cilvēki slēpjas, cilvēki sasarkst, cilvēki meklē palīdzību, bet ne vienmēr tas izdodas — dažkārt tramvajā nākas nosēsties tieši pie loga, kur saule spīd virsū, taču nogurums kājās neļauj celties un meklēt ēnu citviet šajā siltumnīcā. Un tā ir daudz kur. Cik ilgi Tu vari izturēt? Kur ir Tava robeža? Pilsēta Tevi vairs negrib un nespēj pasargāt. Sargi pats/pate sevi. Cik daudz vēl? Kādi ir Tavi pārbaudes rezultāti?

Silts vasaras lietus kā starpfiniša balva. Daži no mums ir glābti.— Janks

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Strauta, Grieta

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

Kas Tevi dara laimīgu? Radio SWH Rock dienas jautājums atklāj dažas pērles. Protams, mani nepārsteidz, ka pastāv ļaužu grupa, kuri jūtas laimīgi pēc kārtīgas nodrāšanās un alutiņa patērēšanas, bet ir jau laikam arī kādas citas vērtības. Piemēram, dzirdēt kādu dziesmu, kas liek no laimes vārtīties pa zemi. Vai, cik tad mēs esam laimīgi... Palūkojiet arī šo:

Butterfly 2003-10-26 19:04:52

Mani laimīgu dara mans mīļumiņš - Juris Zilvers no Salacgrīvas!!!!!!!!!!!!!!!Viņš ir visdebešķīgākais cilvēciņš uz visas milzīgās pasaules un arī visā galaktikā!!Es viņu drausmīgi mīlu un dievinu un es esmu ar viņu kopā jau vairāk kā gadu!!!!!Tikai ar viņu kopā es jūtos ritīgi laimīga!!!!!!!!!!

Paldies, mēs to jau sen kārojām uzzināt. Taču vislabākais ir šis:

Juriitis 2003-10-24 10:36:21

Ja noriita teetis nav pohains un nesit mammu un mammaai ir bijusi naudinja maiziitei tad es esmu laimiigs

Nez kāpēc izklausās nacionāli raksturīgi.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu kas mūs dara laimīgus »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot, izmitina Process.lv

Famfamfam ikonas