pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2005. gada 28. marts 02:55

vecās fotogrāfijas

Par spīti tam, ka tiek piesolītas «baisas pasakas maziem bērniem», miglas ezīša žurnālā nekas neliecina ne par baisumu, ne pasakām. Visai parasta lapa, ja neskaita to, ka tā demonstrē daili, kāda paveras, fona rotāšanai piesaitējot fotogrāfijas no foto.inbox.lv, lai gan pēdējais tādus gājienus ne visai labprāt pieļauj (un to zināmā mērā var saprast). Tāpēc rakstīto bez ctrl+a grūti salasīt.

Neparastības sākas, aplūkojot informāciju par lietotāju, proti, meitene tajā ir publicējusi stāstu par Ezīti miglā. Un, uzmini, no kurienes viņa to būtu varējusi nokopēt? No mums, protams. :) Kāds varētu bilst, ka to pašu var dabūt arī no lirika.lv, tāpat ir iespējams pašai iztulkot krievu versiju, taču «» pēdiņas, pēdiņas visu nodod! Turklāt ir daži elementi, kas mūsu lapā atšķiras no lirika.lv piedāvātās versijas. Bet ko nu tur. Nav jau mosties team īpašums, tikai tā jocīgi sastapt kaut ko no šejienes ņemtu — kā atgādinājumu par aizgājušo laiku godību.

Viens no sakarīgākajiem Miglas ezīša ierakstiem:

bildes ar Vinju (vieniigo, ko bija veerts kaadu briidi miileet un veel kaadu briidi likt Vinjam domaat, ka miilu) shausmiigas. mati nespodri liekas. seja negliita. citu vaardu gruuti piemekleet. aciis taadas dzirksteliites, kas vareetu tagad mani sadedzinaat uz briidi tikai mainot laiku, telpu un noziimi. taads man viss ir vienalga smaidinjsh. dabiskums, kas atbaida. un Vinjsh skataas ar taadu sajuusmu, it kaa Kleopatra buutu augshaam ceelusies. miilestiiba padara aklu. tu neredzi, cik negliits ir cilveeks, ko miili un neredzi, cik negliita paliec pati.

Kontrasti. Es pret Tevi. Kad viss ir beidzies, pāri paliek vien doma par to, cik savādi tas toreiz bija un cik daudz pēkšņi ir mainījies. Viss patiešām mainās, un tikai vecās fotogrāfijas, vecie ieraksti atgādina, ka laiks mēdz sastingt, taču tad tas vairs nav pašreizējais laiks. Tā ir vēsture ar tai piemītošajām konotācijām, asociācijām un emocijām. Vēsture, kuru Tu raksti šodien.— Janks

 Raksturvārdi: ,

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Jana, Johanna, Hanna

pēdējās atsauksmes

  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Q…
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…

rubrikas

izvēlēts raksts

NATO valstu galotņu tikšanās masu saziņas līdzekļos pazibēja kā hiperrealitātes paraugs. Mūs sabaidīja ar drošības pasākumiem, iedeva brīvdienas, lai nemaisāmies pa kājām un pēcāk stāstīja, cik viss ir bijis labi. Taču būtībā Latvijas iedzīvotājam šis bija pasākums bez atsauces mūsu reālajā pieredzē, tanī pašā laikā ar tik lielu pievērstu uzmanību, ka grūti to ignorēt.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu pēc NATO tikšanās »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot, izmitina Process.lv

Famfamfam ikonas