pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2004. gada 18. marts 13:21 Divas atsauksmes

debesīs

Ikaruss vienmēr ir bijis dzeltens. Un nevis tāpēc, ka gribētu pieaudzēt dzeltena vaska spārnus, nē, Ikarusam tas nav vajadzīgs. Ikarusam patīk būt par dzeltenu piepilsētas pasažieru autobusu un vienīgais, ko kā viņš baidās — ka Ikarusu varētu nokrāsot smieklīgā zili baltā krāsā kā tiem nez kurā pažobelē ražotajiem Mersedesiem un Solaris.

Ikarusam patīk lidot. Viņš grib lidot kā lidmašīna, melnus dīzeļdūmus debesīs pūzdams, viņš grib būt kā saule, kā putni, kā zirgi, govis un krūmi. Visi tie ir dzelteni — tādi paši kā Ikaruss. Un visi viņi lido.

Ikaruss grib debesīs. Viņš uzbrauc uz amerikāņu karaspēka bāzeskuģa, viņš ievelk elpu, ieskrienas, lai paceltos debesīs, lūk, jau skrejceļa gals, skatieties, un..!— Janka

 Raksturvārdi:

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:

Divas atsauksmes

nudien gadsimta ieraksts :))))))

Gribētu tevi palabot – Solaris naff tiem autobusiem firma. Tas tik modelis, ja nemaldos, forma ir Neoplan. (nu tas tā – kaut kur tak piesieties vajadzēja)Meklēšana

Šī diena

  • Sabīne, Sarma, Klaudijs

pēdējās atsauksmes

  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velam…
  • Antra: Viņš patiesībā ir lāga puika! Tāds sirsnīgs liekās …
  • niitro: Ilona, ja Tev būtu kāda nojausma par latviešu valodu, Tu zinātu, ar ko atšķiras jēdzieni “l…
  • Ilona: Beidziet muldēt. Es izrakņāju visas interneta dzīles un likumdošanu, kas nosaka, kā jārakst…
  • Edvīns: Tas rakstītājs ir totāls analfabēts.Nevienā zīmē nav noteikts auto stāvoklis,ir tikai novie…
  • Kaspars: interesanti, kurš gan atļautu celt to jauno fabriku, varu derēt, ka uzreiz tiktu vākti para…
  • Paula Izabella: lai man atsuta interesantus uzdevumus ar atteliem ar bildem u.t.t.

rubrikas

izvēlēts raksts

Šodien pirms 43 gadiem mēģinājumā šķērsot Berlīnes mūri tika nogalināts 18 gadus vecais Peter Fechter — slavenākais Berlīnes mūra upuris.

Berlīnes mūri sāka celt 1961. gadā, un pēc gada Fechters kopā ar draugu Helmutu Kulbeiku mēģināja laimi nokļūt no VDR uz VFR. Kulbeikam šķērsot mūri izdevās, taču Fechteram apsardzes kareivja lode trāpīja gurnā, un viņš nokrita atpakaļ Austrumvācijas pusē. Par spīti saucieniem pēc palīdzības, tā, bailēs ka jebkāda rīcība varētu tikt uzskatīta par konflikta provokāciju, nenāca ne no austrumu, ne rietumu puses, un bēglis apmēram stundas laikā noasiņoja simtu aculiecinieku priekšā.

Fechtera nāves pirmajā gadadienā toreizējais Rietumberlīnes mērs Villijs Brandts notikuma vietā novietoja vaiņagu. Pēc Berlīnes mūra krišanas jaunietim tika uzstādīts piemineklis.

Toreiz puiši to darīja sevis dēļ, bet uzdrīkstējās mēģināt. Par to arī mēs viņus šodien pieminam. Pieminam arī nesasniegto mūra otru pusi, kurā, kā ticam, ir brīvība.

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu Berlīnes mūris un brīvības cena »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties.org internetā kopš 2002. gada

E-pasts: redakcija-at-mosties-org

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas