pievieno facebook

Novērtē rakstu: 12345Atzīme 0 no 0 balsīm

mosties.org

2002. gada 26. augusts 00:00

stikla siena

Te vēl dzīvo dažas mušas. Tās kā roboti, neko nedomājot, neprāta šausmās sitas pret stiklu, cenšoties izkļūt laukā. Sitas, sitas, parāpo un atkal sitas.

Te nu uz skatuves nāk šodienas izrādes lielā zvaigzne Lapsene, kas domājas esam gudrākā no istabā salidojušajām lidojošajām būtnēm. Lapsene pagrābj vienu mušu, laikam depresīvāko, un tūlīt jau lidos uz pūzni, lai saņemtu honorāru par teicamu operācijas izpildi, bet... arī Lapsenei stikls ir šķērslis. Mušu laist vaļā būtu neprāts, tas tāpat sarežģīto stāvokli neuzlabotu. Un Lapsene pate sāk sāpot no rūts uz rūti un sisties pret stiklu. Te nu bija lielās cerības.

Arī mūsu dzīvē tā dažkārt notiek. Kad Tu, cilvēks, esi nodomājis, ka Tev ir uzsmaidījuse Laime vai Laima, kas nu kuram, izrādās, ka ir sliktāk nekā tev šķitis. Ko darīt - izlem pats.— Janka

 

Atsauces (trackbacks)

Ja Tevis uzrakstītā publikācijā ir saite uz šo rakstu un Tu vēlies, lai pie šī raksta parādītos saite uz Tavu publikāciju, šeit vari iegūt adresi, ko iekopēt trackback (ping) lauciņā, kas atrodams kontroles panelī pie Tava raksta.

Atsauces saite:Meklēšana

Šī diena

  • Sergejs, Svetlana, Lana
  • 1919. gada 28. septembrī dibināta Latvijas Augstskola. 1923. gadā to pārdēvē par Latvijas Universitāti

pēdējās atsauksmes

  • Viktors: Ka man nav ko darīt man nužna palīdzīb matenē
  • Edijs: Ja mums ir foto un video materiāli, kur redzams, kā Koperfīlds pazudina brīvības statuju, ko tad tas …
  • Vitolds: Viena no skaistākajām vietām Latvijā!
  • keip: Tas links vairs nedarbojas tādēļ lietojiet šo :) https://www.youtube.com/w atch?v=Z_oDMXi-Qeg
  • agnese: sveiki es mekleju otru pusiti,mans nr 28928321zz atbildu uz sms zvaniet kuriem ir zz velams no valmi…

izvēlēts raksts

Kad Tu svini svētkus? Tad, kad pienāk kaut kas svinēšanas vērts, vai arī tad, kad sanāk laiks? Ziemassvētkos un Lieldienās pastāvošā iekārta Tev iedod brīvas dienas un saka: «Ej, svini, kā zini.» Kad pienāk svētki, kas nav iekļauti oficiālajā kalendārā, Tu sāc šaubīties. «Klau, manu dzimšanas dienu svinēsim sestdien, labi? Man šodien nav laika.» Cik bieži mēs aicinām ciemos vai arī mēs ejam laukā tad, kad sanāk, nevis tad, kad paredz īstais iemesls? Un, galu galā, kam ticēt vairāk -- svētku plānam vai laika plānošanai?

Lasīt tālāk nejauši izvēlēto ierakstu aplis.cilpa »

Kustība par negatīvu domāšanu Mosties internetā kopš 2002. gada

E-pasts: mosties-at-gmail-com

Spēks no Pivot

Famfamfam ikonas